Володимир Григорович Шаповалов, UR5TW - S.K

18 грудня 2021 року, після важкої хвороби, пішов з життя улюблений чоловік, батько, дідусь, легендарний радіоаматор та Почесний член ЛРУ Володимир Григорович Шаповалов, UR5TW. Народився Володимир Григорович 25 квітня 1947 року. З юнацьких років цікавився радіо і в 1970 році отримав свій перший позивний RB5TBA, згодом були UB5TBI, RB5TW та UR5TW.

З 1985 року очолював радіоаматорів при ДОСААФ, а в 1991 році був обраним головою Хмельницького обласного відділення ЛРУ, яке очолював до 2001 року.

Володимир Григорович приймав активну участь у спортивних змаганнях з радіоспорту, зокрема в Чемпіонатах України та Міжнародних контестах. Часто посідав 1 та 2 місця в Україні та світі в окремих категоріях протягом 1977 – 2015 років.

Володимир Григорович був чудовим конструктором, створив багато радіоаматорської апаратури, зокрема підсилювачів потужності та постійно передавав свої знання і вміння молодому поколінню, колегам по хобі. Як DX-мен Володимир Григорович провів і підтвердив зв’язки майже з 330 країнами та територіями світу.

Ми завжди його цінували за цікаві нестандартні рішення та опанування всього нового в радіоаматорстві. Він був завжди старанним, добрим, турботливим товаришем, наставником, другом та відкрив шлях у радіо багатьом радіоаматорам.

Пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях дружини, дітей, онуків та радіоаматорів України. Вічного йому польоту в ефірі. SK!

 

Від радіоаматорів Хмельниччини,

керівник ВП ГО ЛРУ у Хмельницькій області Олійник А.В., UR7TV

Останнє редагуванняВівторок, 21 грудня 2021 06:48

Смотреть меня зовут эрл онлайн

Показать экономические прогнозы на 2014 год