Подарунок для колективки UR7TWY

Для нашої колективки з Теофіполя, UR7TWY, було придбано антену. Вертикал від 10м-40м виготовив Віктор UR0EG. Антена дійсно гарно працює, надійна конструкція, легко встановлюється. Особисто сам використовую такий вертикал. І от, за гарні досягнення у чемпіонатах України та інших змаганнях, вирішили подарувати таку антену нашим діткам з Теофіполя. Звичайно хотілось вручити подарунок особисто дітям та їх наставнику, Антрію UR5TEX, але через війну передача антени вийшлі більш скромна :) У першу чергу хочу подякувати Андрію за його працю, за досягнення та наполеглевість. Велика дяка діткам, а саме Сахарленко Роман 2006р.н. КМСУ, Кульчевич Іван 2010р.н. КМСУ, Фучила Юра 2006р.н. КМСУ. Ну і звичайно велика подяка спонсорам :) UR5TMW, UR5TM, UR5TMT, UR5TMC, UR5TNF, UR5TLW, UR5TB, UR5TMO, UR5TLC, Максим Александров, Руслан Чайковський. Ну і декілька фото:
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProId0ad9a52bed
Детальніше ...

UR7TWY на URFF-0277

Теофіполь ЦДТ. Дитяча колективка UR7TWY. З 14 по 16.05.2021р. по радіоаматорській програмі "Флора-фауна України", розпочинаємо цьогорічі свої мандрівки з радіоекспедиції у Калинівський заказник URFF-0277, QTH локатор KN39SS. Самчиківське лісове господарство, Старокостянтинівського району. До цього часу не представлена референція в етері. Плануєм роботу на всіх КХ діапазонах, SSB/CW. Наш кличний - UR7TWY/p. Ласкаво просим на зв'язок. 73! 44! P.S. Ми хоч і єдина дитяча колективка Хмельниччини, котра залишилась "жива", але фінансування ні державного, ні місцевого не маємо. Будемо вдячні за підтримку (на бензин та мівіну ). Приват: 4149 4991 3456 8722, Андрій Панасюк, UR5TEX.
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProId59aaa977a2
Детальніше ...

Результат річної праці UR7TWY

Можливо я не в тему , можливо сьогодні є важливіші події та проблеми, але я вважаю, що позашкільна освіта формує особистість у наших дітей і це важливо сьогодні. Коли дітвора добивається успіхів у спорті - радію разом з ними . На протязі учбового року активно працювали і ось сходяться їх відзнаки. Вітаю! Андрій UR5TEX, 73!
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProIdd5e44db053
Детальніше ...

СПС EM600T

На протязі 2020 року дитяча колективка UR7TWY (Центру дитячої творчості Теофіполя) буде використовувати СПС - EM600T.За QSO буде розсилатись ювілейний AWARD. За два QSO з EM600T на двух діапазонах, або різними видами випромінювання,або одне QSO з EM600T і одне QSO з однією із станцій Теофіполя - US5TA, UR5TMA, UR5TMH, UR5TX, UR5TEX та UR5TBY - котрий проживав у Теофіполі.За QSO буде розсилатись ювілейна QSL картка.Шукайте нас на діапазонах та отримайте диплом.
Детальніше ...

Соромно за деяких "радіоаматорів"

Дитячий колектив UR7TWY, останні дні працює ювілейним кличем EM30TPU (30-років відродженню ПЛАСТу в Україні). Сьогодні один "елемент" перешкоджав роботі. Мені дуже прикро, що юні вихованці таке чують в етері в свою адресу. Дуже хочеться, щоб УДЦР відреагував. Допоможіть ідентифікувати та вплинути на цього "радіоаматора". Є попередня інформація, що цей "радіоаматор" - UY5HK Олексій.
Детальніше ...

Нові досягнення UR7TWY

Вітаю ЮНИХ РАДІОСПОРТСМЕНІВ !!! Отримано результати змагань по радіоспорту за вересень – жовтень 2019р. Наша дитяча радіостанція ( Теофіпольського центру дитячої творчості ) - UR7TWY , взяла участь у чотирьох всеукраїнських змаганнях по радіозв’язку на КВ. 06.09. – "Кубок Черкащини". Серед колективок України - 2місце.02.10. – "Юрьєва Божниця". Присвячених захисту пам’яток культурної старовини України. Посіли 1 місце.09.10. - "До дня захисника України на призи Музею військ зв’язку Збройних сил України." Посіли 1 місце.11.10. - "На Покрову". Всеукраїнські змагання по радіозв’язку. Посіли 1 місце. Призи та нагороди в дорозі . Всім 73! 88!
Детальніше ...

Кубок Лева - 2019

Вітаю і радію за дитячу колективку UR7TWY. За їх перемогу у '' Кубок Лева - 2019 ". На фото Рома Сахарленко, найактивніший оператор-contestman.
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProId8e93887ad0
Детальніше ...

Джемборі 2019

З 20 – 23 серпня у Хотині Рівненської обл. проходив ювілейний міжнародний зліт Пласту -“Джемборі 2019 “. Нашій дитячій радіостанції UR7TWY випала честь представляти цей захід у міжнародному етері , ювілейним кличем EM30TPU (приуроченим 30-ій річниці відновлення Пласту в Україні ).За 4 дні проведено багато цікавих зв’язків з усіма континентами, крім антарктиди. Я ще виконував місію волонтера – інструктора по аматорському радіозв’язку. Проведено 16 годин гутірок ( занять ) з дітьми. По запалу дитячих очей впевнений , що в “нашому полку прибуде “. Наша колективка є прихильником Пласту. Ми вдруге відвідуєм захід такого рівня і приємно вражені пластунами та їх виховниками , котрі вірять у Бога та безмежно люблять Україну. Виховані ,чемні , котрі знають , що хочуть у цієму житті . Познайомились , зустріли нових друзів , поспілкувались з приємними та цікавими людьми.Подяка організаторам за чудовий захід , за проведену величезну , важку роботу по організації "Джемборі 2019". Під час радіоекспедиції отримали потужню підтримку від радіоаматора з м.Рівного - UX0KR (Володимира Сидорова ) та інженера Рівненського телецентру Вячеслава Войтовича. UX5UO-розробив нам QSL за EM30TPU , тепер шукаєм кошти на друк.
Детальніше ...

Неочікуваний подарунок для UR7TWY

2019 рік для нашого колективу розпочався не спокійно, так і протікає, постійно з сюрпризами. Так і сьогодні. Зателефонував телефон і з тієї сторони говорять :’’ Андрію, не лякайтесь, до вас телефонують не з психіатричної лікарні. Я хочу для вашого колективу подарувати трансивер Kenwood, приїздіть до мене.”Для нас трансивер, як для футболіста м’яч (різниця в 1000$). 180 км – як одна мить і ми дома, вже працюємо на подарунковому апараті. Ми дуже вдячні і хотілось би, щоб Шепетівка, Хмельничина та вся Україна знала своїх героїв – Генадій Михайлович Лятенков (UR5TFX), патріот своєї справи, патріот своєї країни, людина , яка сама потребує допомоги, а робить такі подарунки дітям.
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProIdc1c2c03597
Детальніше ...

UR7TWY, прийняла участь в "Козацькому колі"

Наша дитяча колективка- UR7TWY, прийняла участь в "Козацькому колі". Під час радіоекспедиції використовувався спец.ювілейний клич - EM30TPU/p , відзначення 30-ї річниці відновлення Пласту в Україні. QTH Loc -KN39CT. Невеличкий відео сюжет :
View the embedded image gallery online at:
http://qrz.km.ua/kolektyvky#sigProIdf815e86a15
Детальніше ...

Перехідний Кубок найактивнішої дитячої радіостанції України привезли на Хмельниччину

При Теофіпольському районому центрі дитячої творчості на базі ДЮСШ, у приміщені БК «Цукровик» другий рік працює гурток спортивної радіопеленгації та дитяча аматорська колективна радіостанція – UR7TWY.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS