Польовий день 2017

У 2016 році мене ,(UR5TM) та Віталіка (UR5THP) запросили на Польовий день колеги з Кам`янець-Подільського. Два Володимира UR5TL та UT4TA. Це наш був перший досвід у таких змаганнях та в таких умовах. Вражень отримали багато та і досвід деякий з`явився, за що хлопцям дуже дякую.  Фотозвіт за ПД 2016 ТУТ.

Після тої поїздки, ми з Віталієм вирішили також виготовити антену та брати участь у змаганнях. Після тривалого пошуку схеми, закупки матеріалів, читання "інфи" в інтернеті та різних підготовчих заходів, з`явилась у нас така антена:

виготовлена за такими розмірами:

та 02.07.2017р. ми вже були на найвищій точці у Хмельницькому районі (390м над рівнем моря).

Антенна 9 елементів на 144мГц. Елементи діаметром 10мм. Бум діаметром 30мм, довжина 5м. Кріпили елементи до буму за допомогою кліпсів котрі використовуються у сантехніці. У кожній кліпсі проточили канавку для того, щоб елемент  краще фіксувався та потім за допомогою стяжок кріпили елемент до кліпси.

О 10 ранку були на позиції. Засіяне поле. Ми намагались якомога менше пошкодити сходи, тому їхали по колії, яку залишив  за собою трактор. Погода була жахлива, майже усю ніч йшов дощ, тому участь у змаганнях було під великим питанням. Але поки ми їхали, злива вщухла. Одразу почали розгортати мачту. Телескоп на "защолках".

Віталік виготовив гарний девайс до мачти. Барабанний діск від "жигуля". Він слугував опорою для мачти, котра на ньому могла  провертатись. 

Після установки мачти, антени, стола з трансівером та стола з закускою :) , погода різко почала змінюватись з тихої та сонячної на вітряну, грозову та дощову. Вітер на стільки був сильний, що мачту згинало майже удвоє. Тримали мачту по черзі. І через півтори години сильного вітру з дощем, почало вияснюватись.

Працювали на ICOM-746. Потужність 50Вт. Живили від автомобільного акумулятора.

На наступний день прийшов наш колега Євген (UR5TLZ). З собою прихватив цілющий напій.

Було проведено 56 зв`язків, котрі дали 17 місце в Україні з 148 учасників у моїй підгрупі. Як для першого разу - чудовий результат!
Не дивлячись на дощі, вітри, холод в ночі та жару в день ми провели дуже гарно час. До зустрічі в ПД 2018!!!!

 

 

 

 

 

 

Останнє редагуванняВівторок, 20 лютого 2018 09:24

Смотреть меня зовут эрл онлайн

Показать экономические прогнозы на 2014 год