Колективка UR7TXQ

Колективна радіостанція, кличний знак UR7TXQ, котра працює у м.Хмельницькому, на жаль єдина діюча колективка в області (станом на 2016р). Причини відсутності таких гуртків все тіж. У першу чергу кошти, а головне мало людей котрі візьмуть на себе функцію керівника. Це має бути «фанат-радіоаматор» ,людина, яка буде отримувати задоволення від роботи з молоддю. Таким являється Оскола Володимир Леонтійович (UR5TG). Це талановитий телеграфіст, першокласний радіоаматор та просто чудова людина. Він опікується колективкою з 1990 року.

На колективку ходять діти різної вікової категорії, хлопчики та дівчатка. В 2016 році у всеукраїнських змаганнях, наші дітки здобули 2-ге та 3-тє місця серед усіх областей, що не може не викликати радість та гордість. Єдина проблема, каже Володимир Леонтійович - трансівер. Старенькій "ВОЛНА" давно пора на відпочинок, а на новий відсутні кошти.

Знаходиться гурток за адресою м.Хмельницький, вул. Добвженка 12 та працює у п’ятницю з 16.00 по 17.45 та суботу з 10.00 по 14.00. Усі хто бажає може записатись або просто прийти подивитись, що таке радіоаматорство.
Ми маємо надію, що Оскола Володимир Леонтійович та Юрчак Микола Володимирович підготують нам чудову заміну.

 

Останнє редагуванняВівторок, 24 вересня 2019 12:35

Смотреть меня зовут эрл онлайн

Показать экономические прогнозы на 2014 год