Колективка UR7TWY

Колективна радіостанція, кличний знак UR7TWY започаткувала своє існування 04.07.2017р. у смт.Теофіполь, Хмельницької області. Керівником колективки являється чудова людина, Панасюк Андрій Григорович (UR5TEX). Він з великою охотою та вмінням дає можливість дітям пізнати світ радіоаматорства та навчитись багато нового у радіотехніці і не тільки. Колективка  активно працює в ефірі, завдяки чому займає призові місця у багатьох змаганнях. Але як все не легко розпочиналось !

Багато було "збито порогів" , щоб відкрити колективку. Почав Андрій їх "збивати" з 2013р. Вибити приміщення , оренда , отоплення і т.д., ніхто не йшов на зустріч ні освіта районна , ні підприємства районні. Було проведенно багато бесід з  місцевими  мужами. На початку 2017р, Андрій познайомився з Вікторією , майором Теофіпольської районної поліції. Познайомився через її статтю, заклик до відродження  організації пластунів ,котра існувала на початку 90-х і учасником котрої вона була. В неї ситуація склалась аналогічна , через що вони й потоваришували, через спільну ідею по вихованню , по зайнятості сьогоднішньої дітвори. Вікторія набрала 30 дітей ,зареєструвала Пластову організацію і 5 червня 2017р Андрій та Вікторія за власний кошт повезли дітей на 5 днів з наметами в ліс с.Поляхова  Теофіпольського  району де провели військово-патріотичну гру Джура (Сокіл). Андрій в Кам`янці-Подільському позичив приймачі для радіопеленгації, змайстрував кілька антен , взяв свій IC-718 ,позичив  130 амперний акумулятора і т.д.

"Все пройшло на ура , не очікував , що дітей зацікавить так радіо. Вони в перший же день працювали в ефірі , правда піратським позивним :) . Через місяць, 04.07.2017р.,  отримав  ліцензію на колективку - UR7TWY. У вересні 14 днів таборували у смт.Антоніни (в саду графа Потоцького ), вже працювали UR7TWY/p. По середах Херсон (О.Бала), проводять для дітей змагання в ефірі , ми дуже бажали приймати участь, але не було приміщення для колективки. Тоді я "розчулив" Анатолія (ex UR5TFW) на котрого нахлинула ностальгія .На гаражному масиві в нього змайстрували  Delta Loop  і ми з дітьми , брали мій IC-718 і ходили на змаганя працювали від Анатолія . За короткий час він придбав собі трансивер і повернувся в ефір ,вже як US5TA. У грудні 2017р пройшли відбірковий тур (єдині з Хмельничини) і поїхали на день Пластуна в м.Львів. Зїхалось у Львів 2040 дітей з усієї України. Ви не уявляєте, який я був шокований цими дітьми. Коли побачив таку кількість вихованих дітей, патріотично налаштованих , зацікавлених змінити щось в цій державі. Я довго ходив в приємному шоці. Наші діти зайняли 3 місце в театральному конкурсі  і 2 місце за науково-технічний винахід (ми змайстрували з ними в корпусі модема, сенсорний телеграфний маніпулятор з ФМ передавачем). Демонстрація пройшла на ура. Суддів зацікавили.

Після цієї поїздки пішов знову в відділ освіти (емоції мене переповнювали) і свого добився. В БК мікрорайону цукровиків випросив три кімнати ,одну під пластовий гурток, другу під дитячу майстерню і під радіостанцію. Радий тому, що платять за оренду і електроенергію , але приміщення без отоплення, тому приходиться вмикати електрообігрівачі. Обходив "високих мужів" , шукав допомогу з ремонтом , но не вкипіло. Прийшлось за власний кошт  самому робити ремонт. На цукровому заводі випросив старі столи і стільці ,в школі №2 парти , постягував якусь апаратуру , трансивер свій з дому (по сьогодні), тому з дому не маю змоги працювати. Купив телескопа 16м від р-140, натягнули інвертера і дельту 80м. З US5TA ,UR5TMA,UR5TLN скинулись купили  6 приймачів для радіопеленгації на 144МГц. От би ще на 3,5МГц придбати (в 2018р приймали участь в обласних змаганях по пеленгації - дітям сподобалось). Програміст цукрового заводу провів за свій рахунок нам інтернет з облаштуванням і подарував старенький комп`ютер , другого комп`ютер я приніс з дому ,монітори склав з неробочих. Недавно  енергетик  подарував  домашній принтер-сканер."

Колективка зареєстрована на загальноосвітню школу №2 смт.Теофіполь. Вікова категорія 3-9 клас.   В них три школи  і дітям з 1 і 3 школи зручно приходити на гурток  тільки у неділю , а місцеві з 2-ї  бувають частіше. Зареєстровано на колективці 27 дітей, 10 з яких є кістяком гуртка. Олександр Залізняк (UX7UU) допоміг -  надрукував їм від ЛРУ  1000 QSL, за що  величезна йому подяка. Минулого та цього року дітвора має призові місця  в дитячих всеукраїнських змаганнях . Мають величезне бажання подорожувати по програмах "Українська Флора Фауна"  та "Замки України" . От би спонсора на поїздки!!! -   говорить Андрій.

Увесь наш Хмельницький колектив висловлює велику подяку Андрію Григоровичу за його працю, небайдужість та старання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє редагуванняСубота, 04 квітня 2020 05:56

Смотреть меня зовут эрл онлайн

Показать экономические прогнозы на 2014 год